FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Березень
2021

Samsung і Mastercard запустять в цьому році платіжні картки зі сканером відбитків пальців

Компанія Samsung System LSI Business, «дочка» Samsung Electronics, платіжна система Mastercard і Samsung Card підписали меморандум про взаєморозуміння (MoU) з метою спільної розробки платіжної картки з вбудованим сканером відбитків пальців для безпечної авторизації на платіжних терміналах при здійсненні транзакцій.
Завдяки можливості біометричної аутентифікації немає необхідності у введенні ПІН-коду на клавіатурі банкомату, чим забезпечується більш безпечне проведення транзакцій з меншою кількістю точок фізичного контакту. Це також додає додатковий рівень безпеки, забезпечуючи перевірку особистості власника картки за допомогою сканування відбитка пальця.
В біометричних картах буде використовуватися новий чіпсет Samsung System LSI Business для забезпечення безпечної аутентифікації, який об’єднує кілька ключових дискретних мікросхем. Такі платіжні картки можна буде використовувати в будь-якому терміналі з підтримкою платіжної системи Mastercard або в касовому терміналі (POS).
Samsung Card забезпечить випуск біометричної карти в Південній Кореї, плануючи представити її в кінці цього року. Передбачається, що спочатку будуть випускатися корпоративні кредитні карти, які частіше використовуються для міжнародних транзакцій.

 

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *