FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Лютий
2021

Samsung Heavy продемонструє систему дистанційного керування великим судном

Компанія Samsung Heavy Industries заявила сьогодні, що в серпні цього року продемонструє можливість віддаленої автономної навігації великого корабля. Раніше компанія показала роботу автономної дистанційної системи керування судном водотоннажністю 300 т. У новому експерименті віддалений оператор буде управляти судном водотоннажністю 9200 т. Це приблизно відповідає сучасному есмінцю довжиною 150 метрів.

У жовтні 2020 року Samsung Heavy повідомила, що успішно віддалено керувала своїм 300-тонним автономним судном в морі біля острова Коджі, в 398 км на південь від Сеула. Оператор судна знаходився в дослідницькому центрі компанії в Теджон на видаленні 250 км від моря. Нова демонстрація, якщо вона буде успішна, закріпить за Samsung звання першого в світі суднобудівника, який реалізує на практиці віддалену автономну навігаційну систему для великих суден.

У майбутньої серпневої демонстрації віддаленої автономної морської навігаційної системи Samsung в якості спостерігачів будуть присутні представники Національного морського університету Мокпхо. Фахівці з морської справи оцінять можливості системи Samsung Heavy по віддаленому водінню суден, що дозволить компанії комерціалізувати розробку вже в наступному році. Не так уже й далеко той час, коли для моряків далекого плавання рейси скоротяться до шляху з дому до роботи і назад.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *