FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

28
Січень
2022

Рятувальники шукають можливих постраждалих унаслідок вибуху житлового будинку в Запоріжжі – ДСНС

Київ. 28 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Рятувальники здійснюють пошуки можливих постраждалих унаслідок вибуху житлового будинку в Запоріжжі, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

“На місці вибуху в житловому будинку в Запоріжжі підрозділи ДСНС безперервно проводять пошукові роботи щодо виявлення можливих постраждалих та розбирання зруйнованих конструкцій”, – йдеться в повідомленні.

Рятувальники забезпечили освітлення місця події та розгорнули мобільний пункт обігріву. Також працюють два психологи Служби порятунку.

У свою чергу поліцейські організували охорону громадської безпеки та недопущення мародерства, а місцеві органи влади надають допомогу постраждалим мешканцям та вирішують питання щодо тимчасового розселення.

Загалом до ліквідації наслідків події залучено 88 осіб та 26 од. техніки, з них від ДСНС – 40 рятувальників та 10 одиниць техніки.

Раніше повідомлялося, що в Запоріжжі стався вибух газу у квартирі чотириповерхового будинку. Унаслідок цього загинула одна людина, ще двоє постраждали.

Джерело: https://www.facebook.com/MNS.GOV.UA/posts/303677381800158