FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Рятувальники ліквідують пожежу у літературно-меморіальному музеї Г.С. Сковороди, що виник через ворожі обстріли Золочівської громади на Харківщині – ДСНС

Харків. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Минулої доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 37 оперативних виїздів, 25 з яких: на ліквідацію пожеж, зокрема 8 пожеж, спричинених ворожими обстрілами.

"Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 8 виїздів на гасіння пожеж, викликаних ворожими обстрілами. Так, рятувальники виїжджали на гасіння пожеж багатоповерхових і приватних будинків, господарських будівель, сільгосппідприємств та музею. Пожежі сталися у Київському (3) районі Харкова, а також Богодухівському (3), Ізюмському (1) та Красноградському (1) районах області", – повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Найбільша з пожеж, викликаних обстрілами, сталася о 23:10 на території Золочівської громади, де ворожий снаряд влучив у літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди у с. Сковородинівка. Вогонь охопив площу 280 кв. Силами підрозділів ДСНС вогонь вдалося локалізувати о 00.00. Нині триває ліквідація.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби ліквідували 58 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.