FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Рятувальники ліквідували пожежу в одному з районів Києва, попередньо жертв немає – ДСНС

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Рятувальники ліквідували пожежу в Голосіївському районі столиці, за попередніми даними жертв і постраждалих немає, повідомляє Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій у м. Києві.

"6 травня о 4:34 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України в м. Києві надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на вул. Бродівській у Голосіївському районі столиці. (…) О 6:45 пожежу локалізовано на площі 2000 кв. м і о 7:29 – ліквідовано. (…) Під час ліквідації пожежі врятовано 5 людей та евакуйовано 98 осіб. За попередніми даними, жертв і постраждалих немає", – йдеться в повідомленні, опублікованому у Фейсбуці в п’ятницю.

Зазначається, що "гасіння пожежі значно ускладнювалося тим, що на даній території відсутнє протипожежне водопостачання, тому пожежники змушені були витрачати час на прокладання додаткових магістральних ліній для забезпечення безперебійної подачі води із природного водоймища на гасіння".

Завдяки діям рятувальників було врятовано 4 будівлі та недобудований поруч розташований корпус. На місці гасіння пожежі було задіяно 15 одиниць основної та спеціальної пожежної техніки, а також 80 фахівців особового складу.

Причину пожежі встановлюють правоохоронні органи.

Джерело: https://www.facebook.com/DSNSKyiv/posts/362293582598272