FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

11
Лютий
2022

Рух самоорганізації на Луганщині: рухаємося далі!

Рух самоорганізації на Луганщині: рухаємося далі! Наступна зупинкаНижньодуванська селищна територіальна громада. 9 лютого відбулася навчальна зустріч за участю представників всіх старостинських округів, селищної ради, закладів культури та членів Молодіжної громадської ради при виконавчому комітеті в Нижньодуванській селищній раді. Звичайно ж експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини» розповідали про тристоронню модель співпраці публічних суб’єктів, які представляють інтереси територіальної громади та використання різних форм локальної демократії. Особливу увагу приділено ролі органів самоорганізації населення та їх взаємодії зі старостами.

 Але! Особливістю цього заходу були питання інтеграції в процес самоорганізації молодіжного руху та можливості ОСН в сфері захисту довкілля, благоустрою, озеленення, очищення від сміттєзвалищ територій населених пунктів, проведення роз’яснювальної роботи серед населення та формування екологічної обізнаності. Далі буде!

#IRF

#EU4USociety

#ПрямуємоРазом

#MovingForwardTogether

Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.