FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Роздратування залишилося в минулому – офіс Штайнмаєра про його розмову із Зеленським

(оновлена та розширена)

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президенти України Володимир Зеленський і ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр за підсумками телефонної розмови у четвер домовилися підтримувати тісний контакт, ідеться у повідомленні офісу Штайнмаєра на його сайті.

"Обидва президенти охарактеризували розмову як "дуже важливу і дуже хорошу". Роздратування залишилося в минулому (Irritationen der Vergangenheit wurden ausgeräumt – нім.)", – наголошується в релізі за підсумками розмови.

Згідно з ним, федеральний президент висловив свою солідарність, повагу та підтримку мужньої боротьби українського народу проти російських агресорів. Німеччина з самого початку підтримувала Україну фінансовій, економічній та військовій сферах в її оборонній боротьбі та єдина у солідарності з Україною, зазначається у повідомленні.

"Німеччина залишається сильним союзником України. Про деталі буде офіційне повідомлення, можу лише сказати, що надія росіян на розкол єдності Європи в підтримці України – марна", – написав за підсумками розмови глава Офісу президента України Андрій Єрмак.

Deutsche Welle з посиланням на Офіс Штайнмаєра також зазначило, що суперечку з приводу візиту президента Німеччини було вирішено.

Джерело:

https://www.bundespraesident.de/SharedDocs/Berichte/DE/Frank-Walter-Steinmeier/2022/05/220505-Telefonat-StP-Ukraine.html

https://t.me/ermaka2022/454?fbclid=IwAR0i4yrk6zfKCOjPGtfo_KNvhJ1zeBZOoUIQyxI5H62zyTOcPwQkK94PWhA