FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

Росіяни й колаборанти створили в Запорізькій області незаконну юрособу для захоплення елеваторів і крадіжки зерна – Офіс генпрокурора

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Офіс Генерального прокурора України повідомив про підозру українцю та двом росіянам, підозрюваним у створенні незаконної "зернової компанії", яка захоплювала елеватори в Запорізькій області для подальшого відправлення зерна з них до Росії.

Як повідомляється на сайті Офісу генпрокурора в четвер, підозру організаторам постачання зерна державі-агресору складено за процесуального керівництва відомства.

"За даними слідства, громадянин РФ очолив так зване державне унітарне підприємство "Державний зерновий оператор", де зберігалося понад 42 тис. тонн зерна. Спільно зі своїм так званим заступником – також громадянином РФ і місцевим колаборантом він організував захоплення елеваторів, конфіскував продукцію, а також скуповував у населення зерно за заниженими цінами", – уточнюється на сайті офісу.

Наголошується, що викрадена внаслідок діяльності "зернового оператора" сільгосппродукція транспортувалася на тимчасово окуповану територію Криму, а також постачалася на російську територію через ТОВ "Кубань-Форвард" і ТОВ "Компанія "Апрель" (обидва – Краснодар, РФ).

За даними Офісу, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Служби безпеки України (СБУ) під час оперативного супроводу Головного управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму СБУ.