FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Вересень
2022

Росія не виграє війну проти України – Бербок

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Росія не виграє війну проти України, заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок і закликала РФ закінчити війну, зупинити страждання в Україні, припинити посилати більше російських громадян на смерть і припинити фіктивні референдуми.

"Буча, Маріуполь, Ізюм. Коли ми говоримо про жахи війни, що розгортається в Україні, ми не говоримо про абстрактні повідомлення. Ми говоримо про дітей. Ми говоримо про матерів. Про братів, про батьків, про бабусь і дідусів, про жінок і чоловіків, чий біль свіжий. Тому я закликаю Росію: це війна, яку ви не виграєте. Так закінчіть війну. Зупиніть страждання в Україні. Припиніть посилати більше своїх громадян на смерть. Припиніть ваші фіктивні референдуми, які так само незаконні, як і війна, яку вони мають узаконити", – сказала Бербок на засіданні Ради безпеки ООН у Нью-Йорку у четвер.

Вона зазначила, що після 200 днів жорстокої війни Росії в Україні, останніх заяв президента РФ Путіна, стає зрозумілим, що Росія не проводить "спеціальну операцію".

"Росія веде повноцінну агресивну війну з воєнними злочинами, з тортурами, зі зґвалтуваннями, навіть дітей. Війна Росії, яка триває вже 200 днів, також збільшує голод, злидні та відсутність безпеки у світі – у всьому світі", – наголосила Бербок.