FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Російські окупанти поповнюють свої втрати в Україні військовою технікою, знятою зі зберігання – Генштаб ЗСУ

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти для заповнення втрат перекидають в Україну військову техніку, яку було знято зі зберігання. Противник продовжує обстрілювати Харків, повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ.

"Противник вживає заходів щодо поповнення значних втрат техніки в підрозділах збройних сил російської федерації, які ведуть бойові дії на території України. За наявною інформацією, у місті Богучар Воронезької області, у період з 27 квітня до 02 травня 2022 року, було знято зі зберігання сімнадцять танків та шістдесят БМП-1. Вони відправлені на тимчасово зайняті російськими військами українські території", – йдеться у зведенні на Фейсбуці у вівторок уранці.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках противник активних дій не проводив, ознак формування наступальних угруповань не виявлено.

На Слобожанському напрямку ворог продовжував обстріл міста Харкова та прилеглих населених пунктів.

На Ізюмському напрямку противник завдавав активного вогневого впливу на підрозділи наших військ.

На Донецькому напрямку основні зусилля ворога продовжують зосереджуватися на встановленні повного контролю над населеними пунктами Рубіжне та Попасна та просуванні у напрямку населених пунктів Лиман і Слов’янськ.

На Південнобузькому напрямку ворог активних бойових дій не робив. Продовжував обстріл підрозділів наших військ уздовж лінії зіткнення.

За попередню добу підрозділами протиповітряної оборони Повітряних Сил та Сухопутних військ було вражено сім БПЛА "Орлан-10" та один БПЛА "Форпост".

На території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито дванадцять атак ворога, знищено шість танків, п’ять артилерійських систем, двадцять дві одиниці бойової броньованої техніки та вісім одиниць автомобільної техніки супротивника.

"Страждає ворог і на інших напрямках. Активно продовжує розвиватися у тимчасово зайнятих агресором містах та селах рух опору", – констатували у Генштабі ЗСУ.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua