FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Травень
2022

Російські окупанти активно обстрілюють Очеретинську та Авдіївську громади в Донецькій області, знеструмлено чотири села – голова ОВА

Київ. 2 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські окупанти активно обстрілюють Авдіївську та Очеретинську громади, знищено об’єкти інфраструктури та житлові будинки, знеструмлено 4 села, повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

"Ворог активно обстрілює Очеретинську громаду. Тільки протягом двох останніх днів вогнем рашистів знищено фельдшерсько-акушерський пункт у селищі Красногорівка, кафе та три житлові будинки в Очеретиному, в результаті обстрілу знеструмлено 4 села", – написав він у Фейсбуці в понеділок.

За його словами, під ударами також Авдіївська громада, де сьогодні у самій Авдіївці зруйновано житловий будинок та перебито постачання електрики.

Крім того, під постійним вогнем російських окупантів Вугледар, Мар’їнка, Красногорівка, Лиман.

"Ворог застосовує атрилерію, авіацію, фосфорні боєприпаси, обстрілює не тільки міста, а й невеликі селища. Щодня надходить інформація про вбитих і поранених цивільних. Тому кожен, хто досі залишається в Донецькій області, наражає себе на небезпеку стати черговою жертвою російської армії", – написав Кириленко.

"Тому я ще раз прошу: евакуюйтеся! Усі, хто не задіяний у роботі критичної інфраструктури, мають переміститися у безпечніші області України. Для цивільних головне – зберегти своє життя. Про решту подбає українська армія", – закликає глава ОВА.

Джерело: https://www.facebook.com/pavlokyrylenko.donoda