FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Березень
2023

РФ виводить на поле бою застарілі та вразливі танки і БТР – британська розвідка

Київ. 6 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Російські військові компенсують втрати важкої бронетехніки розгортанням основних бойових танків Т-62 60-річної давності, повідомляють у звіті оборонної розвідки, оприлюдненому у твіттері Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії у понеділок уранці.

“Існує реальна можливість того, що навіть частини 1-ї гвардійської танкової армії, яка, ймовірно, є головним танковим з’єднанням Росії, будуть переозброєні на Т-62, щоб компенсувати попередні втрати”, – йдеться у зведенні.

Також повідомляється, що останніми днями на території України було ідентифіковано розгорнуті окупантами бронетранспортери БТР-50, які вперше надійшли на озброєння 1954 року.

“З літа 2022 року близько 800 Т-62 було знято зі зберігання, і деякі з них отримали модернізовані прицільні системи, які, ймовірно, підвищать їхню ефективність у нічний час. Однак обидва ці старовинні типи машин матимуть безліч вразливих місць на сучасному полі бою, включно з відсутністю сучасної вибухозахисної броні”, – зазначили в розвідці.

Джерело: https://twitter.com/DefenceHQ/status/1632632159201533955