FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Березень
2023

РФ сповільнила спроби штурму Вугледару через серйозні втрати за останні три місяці – розвідка Великої Британії

Київ. 16 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За минулий тиждень спроби російських окупаційних військ штурмувати Вугледар Донецької області сповільнилися після низки провальних і “дорогих” атак протягом трьох місяців, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на розвідку.

“Одним із чинників великих втрат Росії в цьому секторі стало успішне впровадження Україною дистанційних протиброньових мінних систем (RAAM). RAAM – це спеціальний артилерійський снаряд, що розкидає протитанкові міни на відстань до 17 км від осередку. У деяких випадках Україна запускала міни позаду російських підрозділів, які наступали, спричиняючи заворушення, коли російська техніка намагалася відійти”, – зазначається в повідомленні у твіттері.

Зазначається, що єдиного помітного тактичного успіху було досягнуто РФ біля Бахмуту, де домінують сили ПВК “Вагнер”. При цьому наголошується, що ПВК наразі перебуває в стані конфлікту з Міністерством оборони РФ.

“Є реалістична можливість того, що Міноборони Росії було наполегливим у своєму прагненні домогтися успіху у Вугледарі, частково тому, що воно хотіло, щоб його успіх конкурував із досягненнями “Вагнера”, – наголошується в повідомленні.

Джерело: https://twitter.com/DefenceHQ/status/1636258087517536256