FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

01
Квітень
2023

Резніков провів зустріч із міністром оборони Словаччини

Київ. 1 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч із главою міноборони Словацької Республіки Ярославом Надєм, під час якої було обговорено використання артилерійського озброєння, а також навчання ЗС України і розширення програм підготовки для різних військових спеціальностей, повідомляє пресслужба Міноборони.

Крім цього Резніков подякував уряду і народу Словаччини, а також особисто главі Міноборони за передачу військової допомоги ЗСУ, зокрема – літаків Міг 29.

“Словацька Республіка – одна з тих дружніх країн і наших сусідів, які щиро допомагають Україні та поважають наш суверенітет.(…) Нині для нас також важливий напрямок – експлуатація та модернізація артилерійського озброєння, яке надає Словаччина. Серед пріоритетів – навчання наших воїнів та розширення програм підготовки. Ми цінуємо військову допомогу, яку надає нам народ Словацької Республіки для того, щоб Україна вистояла і перемогла у цій війні”, – цитує пресслужба главу Міноборони.

Крім цього міністри оборони провели зустріч із воїнами ЗСУ. “Представники іноземної делегації почули з перших вуст про досвід застосування західного озброєння, зокрема словацького виробництва, в бойових умовах”.

“Словацька Республіка підтримує українське військо так, наскільки це можливо. Як міністр оборони докладу максимум зусиль, щоб артилерійські системи вдосконалювалися, адже ми теж вивчаємо надану вами інформацію з фронтів війни”, – зазначив Ярослав Надь.

Джерело: https://www.mil.gov.ua/news/2023/04/01/dopomogu-ta-litaki-mig-29-yaki-zahishhatimut-nashe-nebo-ta-zhittya-lyudej-%E2%80%93-oleksij-reznikov/?fbclid=IwAR0lLRWg6a719f9IyYaXKbbtA9rwYhyuqVvScehYmMWgYkubRE1KkcAtfYs