Недавні записи
- Розпочалися творчі іспити: ветерани вступають до КНУБА 12.07.2025
- Dyson відкриє в ТРЦ Ocean Mall фірмовий магазин преміальної побутової техніки 11.07.2025
- КНУБА розширює можливості для навчання та професійної адаптації захисників і захисниць – підписано меморандум з Мінветеранів 11.07.2025
- Адвокатське об’єднання «Barristers» підписало меморандум про співпрацю з кавказькими організаціями 11.07.2025
- У ТРЦ Ocean Mall в Києві планується відкриття фірмового шоуруму De’Longhi, Kenwood, Braun, Nutribullet 10.07.2025
Резніков не вважає, що РФ застосує проти України ядерну зброю
Київ. 5 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр оборони України Олексій Резніков не вважає, що РФ застосує проти України ядерну зброю, наголосивши, що це питання часто обговорюється з партнерами.
"Ми часто обговорюємо із партнерами цю загрозу. Звісно, коли маєш сусіда з ядерною кнопкою, то така загроза завжди є", – сказав Резніков на пресконференції в неділю.
За його словами, можлива мета застосування ядерної зброї – змусити Україну впасти і зупинити допомогу Заходу, однак щоразу, коли РФ "робить щось жахливе, як Буча, Ірпінь, Захід ще більше починає допомагати Україні, інакше росіян доведеться потім зупиняти в Європі".
Як зазначив Резніков, застосування ядерної зброї на лінії фронту означатиме наражати на небезпеку свою ж армію, а на тимчасово окупованих територіях проживає населення, яке ворог нібито захищає.
"Застосувати у середині України? Продемонструвати їхню рішучість? А що це дасть? Найбільший доказ того, що міжнародний трибунал їм усім гарантовано, бо Україна не є ядерною країною і не несе загрози", – заявив міністр.
Також він припустив, що РФ вже раніше отримала чіткий сигнал від Китаю та Індії.
"Тому я залишаюся оптимістом і думаю, що цього не станеться", – висловив упевненість глава відомства.