FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Реєстрація податкових накладних найближчим часом відновиться і стане обов'язковою – Гетманцев

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Реєстрація податкових накладних (ПН) найближчим часом відновиться і стане обов’язковою, повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Повідомляю, що реєстрація накладних найближчим часом відновиться і стане обов’язковою. Все, як у добрі старі мирні часи, тільки без "скруток" та "фіктарів". Не ображайтеся, контроль буде по-воєнному суворим, а система – по-воєнному безпечна", – написав він у телеграмі у четвер.

За його словами, комітет та Міністерство фінансів обговорюють можливість повернення до бюджетного відшкодування податку на додану вартість (ПДВ).

"Щодо відшкодуванням – також. Працюємо з міністром фінансів (Сергієм – ІФ) Марченком над тим, щоб процес відновити. Також не одразу і з застереженнями, але цілком ефективно… Ідучи назустріч бізнесу, незважаючи на війну та зрозумілі загрози, ми відновлюємо звичайний режим роботи податкової системи країни. Звісно, з винятками щодо районів бойових дій", – наголосив парламентарій.

Як повідомлялося, Верховна Рада відклала розгляд законопроєкту із поправками до Податкового кодексу, який передбачав відшкодування ПДВ за січень 2022 року держоблігаціями (законопроєкт №7311).