FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Вересень
2021

Республіканці в Сенаті США погрожують призупинити призначення у Мінфіні до впровадження санкцій проти Nord Stream 2

Вашингтон. 14 вересня. ІНТЕРФАКС – Двоє сенаторів-республіканців погрожують затримати на невизначений термін призначення у керівництві міністерства фінансів США, якщо адміністрація американського президента Джо Байдена не піде на впровадження санкцій проти Nord Stream 2 AG, оператора проекту "Північний потік 2", пише газета The Wall Street Journal.

Сенатори Пет Тумі (Пенсільванія) і Тед Круз (Техас) заявили, що готові підтримати кандидатів на керівні посади в Мінфіні, якщо відомство впровадить санкції проти належного "Газпрому" Nord Stream 2 AG. Йдеться про п’ять призначень у Мінфіні, зокрема заповнення посад керівників, що відповідають за санкції і фінансування антитерористичної діяльності.

Адміністрація Байдена впровадила санкції проти декількох компаній, які підтримували "Північний потік 2", але не проти самої компанії-оператора цього проекту. У керівництві США порахували, що введення санкцій проти Nord Stream 2 AG погіршить відносини Штатів з їх ключовим союзником Німеччиною, але не зупинить проект.

Минулого тижня "Газпром" повідомив, що морська частина другої нитки газопроводу "Північний потік 2" технічно завершена. Проте зберігається низка бюрократичних бар’єрів, які компанії належить подолати, перш ніж газопровід буде запущено.

Морський газопровід "Північний потік-2" потужністю 55 млрд куб. м газу на рік пролягає від компресорної станції "Слов’янська" в Кінгісеппському районі Ленінградської області до балтійського узбережжя Німеччини. Загальна протяжність магістралі двома нитками – 2 460 км.