FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

30
Березень
2023

RBI вирішив вивести російську "дочку" з периметра групи, що розглядає варіант її продажу

Київ. 30 березня. Австрійський Raiffeisen Bank International (RBI) визначився з долею російського бізнесу: планує його продати або вивести з периметра групи, заявив CEO RBI Йоханн Штробль.

Австрійська група з лютого 2022 року вивчає можливі варіанти дій щодо російського Райффайзенбанку, зокрема повний відхід з російського ринку, нагадав Штробль.

“Ми вирішили опрацювати потенційну транзакцію, результатом якої буде продаж або spin-off (висновок із групи – ІФ-У) російського Райффайзенбанку та його деконсолідація з RBI”, – сказав CEO групи на річних загальних зборах акціонерів.

Він зазначив, що ця операція буде проведена відповідно до місцевих та міжнародних законів та регулювання, а також з урахуванням консультацій з компетентними органами.

“Ми продовжимо скорочувати нашу бізнес-активність у Росії доти, доки не проведемо цю потенційну транзакцію. При цьому російський Райффайзенбанк продовжить проведення деяких банківських операцій, щоб виконувати умови ліцензії. Він продовжить підтримувати своїх клієнтів, зокрема тих, кого зачепило скорочення бізнесу. RBI також має зобов’язання дбати про всіх співробітників на всіх ринках присутності”, – сказав Штробль. Він нагадав, що у Райффайзенбанку працюють понад 9 тис. співробітників.

Групу RBI в Росії представляють Райффайзенбанк, а також лізингова, страхова та управляюча компанії.