FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Червень
2021

Razer і ClearBot створили розумного робота-прибиральника для очищення океанів від пластику

Компанія Razer, що займається виробництвом пристроїв для геймерів, оголосила про партнерство зі стартапом ClearBot, який зайнятий розробкою засобів для збору відходів в морських і океанічних водах. Партнерство буде відбуватися в рамках 10-річного плану Razer, в рамках якого компанія надає підтримку стартапам, які займаються питаннями навколишнього середовища.

Компанія ClearBot займається розробкою роботизованих пристроїв, які використовують можливості алгоритмів штучного інтелекту для виявлення різних типів пластикових відходів в морських водах і їх збору. В рамках партнерства інженери і дизайнери Razer допомогли перетворити розробку ClearBot в повноцінний масштабований продукт, готовий до виходу на масовий ринок. Спільними зусиллями вони удосконалили прототип пристрою, зробивши його роботу більш ефективною.

У кінченому підсумку був створений повністю автоматизований плаваючий робот, який використовує передові алгоритми штучного інтелекту і технології машинного навчання. Він здатний виявляти і ідентифікувати пластикове сміття у воді в межах двох метрів від себе. За один робочий цикл робот може збирати до 250 кг пластикового сміття, функціонуючи на сонячній енергії. Презентація проекту морського робота-прибиральника була приурочена до святкування Всесвітнього дня океанів, який відзначається 8 червня.

«Ми дуже раді можливості працювати зі стартапом, націленим на збереження навколишнього середовища. Унікальний штучний інтелект ClearBot і передова технологія машинного навчання дозволять урядам країн і організаціям в усьому світі розширити зусилля з очищення океанічних вод. Ми закликаємо інші інноваційні стартапи звертатися до Razer для можливої ​​співпраці, оскільки ми прагнемо зробити світ безпечнішим для майбутніх поколінь», – заявила Патріція Лю (Patricia Liu), керівник відділу кадрів Razer.

 

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *