FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

20
Січень
2023

Радником голови НБУ на громадських засадах став професор Каліфорнійського університету Городниченка

Київ. 19 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Радником голови Національного банку України (НБУ) на громадських засадах став професор економіки Каліфорнійського університету Берклі Юрій Городниченко, повідомив голова Нацбанку Андрій Пишний у четвер.

"До роботи на посаді радника голови НБУ на громадських засадах приєднався Юрій Городниченко. (…) Юрій – провідний макроекономіст міжнародного рівня, експерт, чия думка багато важить у світі економіки та фінансів. Його дослідження здебільшого стосуються монетарної політики, економічного зростання, ціноутворення та бізнес-циклу", – написав Пишний у Facebook у четвер.

За його словами, Городниченко працює дослідником у Національному бюро економічних досліджень (NBER), є членом Міжнародної академічної ради Київської школи економіки.

Вказується, що Городниченко входить до редколегії журналу Visnyk of National Bank of Ukraine, а також очолює Академічний комітет, який займається організацією Щорічної дослідницької конференції Національного банку України з 2016 року.