FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Радник міністра енергетики Олександр Гавва претендує на посаду голови "Оператора ринку"

Київ. 25 листопада. ЕНЕРГОРЕФОРМА – На посаду в. о. директора держпідприємства "Оператор ринку" претендує радник міністра енергетики Олександр Гавва, свідчить його декларація кандидата у Єдиному держреєстрі декларацій.

Згідно з декларацією, поданою 24 листопада ввечері, доход Гавви у 2020 році за основним місцем роботи в Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, становлять 1,17 млн грн.

За даними "Енергореформи", у комісії він обіймав посаду заступника директора департаменту енергоринку, який очолював нині перший заступник міністра Юрій Власенко.

Гавва також є членом наглядової ради ПрАТ "Укргідроенерго".

Його дружина Дарина Гавва задекларувала дохід за 2020 рік у сумі 247,84 тис. грн за основним місцем роботи в Управлінні справами Апарату Верховної Ради України. Наразі, за даними на сайті ВРУ, вона працює головним консультантом у секретаріаті комітету ВРУ з енергетики та ЖКП, який очолює Андрій Герус.

Як повідомлялося з посиланням на співрозмовника "Енергореформи" в Міненерго, з посади в. о. директора "Оператора ринку" з 24 листопада був звільнений призначений трохи більше ніж рік тому Роман Сутченко, який раніше працював у ВП "Енергоатом-трейдинг". Поки що офіційні підтвердження цьому не оприлюднені.