Недавні записи
- Розпочалися творчі іспити: ветерани вступають до КНУБА 12.07.2025
- Dyson відкриє в ТРЦ Ocean Mall фірмовий магазин преміальної побутової техніки 11.07.2025
- КНУБА розширює можливості для навчання та професійної адаптації захисників і захисниць – підписано меморандум з Мінветеранів 11.07.2025
- Адвокатське об’єднання «Barristers» підписало меморандум про співпрацю з кавказькими організаціями 11.07.2025
- У ТРЦ Ocean Mall в Києві планується відкриття фірмового шоуруму De’Longhi, Kenwood, Braun, Nutribullet 10.07.2025
Рада проголосує за звільнення міністра оборони та міністра стратегічних галузей промисловості та затвердить голову СБУ та міністра внутрішніх справ – Безугла
Київ. 5 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Фракція "Слуга народу" ухвалила рішення про звільнення зі своїх посад міністра оборони України Олексія Резнікова та міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна, повідомила на фейсбук-сторінці народний депутат Мар’яна Безугла.
Також, за її словами, на голосування у парламенті буде винесено кандидатури голови СБУ та міністра внутрішніх справ.
"Пройшло закрите засідання фракції Слуга Народу. Без деталей: безпекова ситуація в Україні, дії рф, обмеження виїзду за кордон, робота фракції в 2023 році, кадрові ротації в Уряді. МОУ і Мінстратегпром звільняємо. Подаються на постійних керівники СБУ та МВС", – написала вона у фейсбуці.
Джерело https://www.facebook.com/m.bezuhla