FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

18
Березень
2023

Рада має намір на найближчому засіданні розглянути заяви про відставку Шкарлета, Рябікіна та Федорова – Стефанчук

Київ. 18 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Верховна Рада планує на найближчому пленарному засіданні розглянути заяви Сергія Шкарлета, Павла Рябікіна та Михайла Федорова про відставку з посад міністрів, повідомив спікер українського парламенту Руслан Стефанчук.

“Усі заяви будуть розглянуті, відповідно до закону, на найближчому пленарному засіданні. Після відставки нові міністри будуть призначені невідкладно з моменту отримання відповідного подання”, – написав голова Верховної Ради на своїй сторінці у Фейсбук у суботу.

При цьому Стефанчук зазначив, що кандидатуру Федорова планують розглянути на посаду “віцепрем’єра з більш розширеними повноваженнями”.

Раніше представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук поінформував, що до парламенту було внесено заяви про відставку міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, міністра зі стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна та віцепрем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Як повідомлялося, наступного тижня планується низка кадрових змін у Кабінеті міністрів України. Очікується, що на посаду очільника Міністерства освіти і науки України буде призначено Оксена Лісового, на посаду міністра стратегічних галузей промисловості – Олександра Камишіна.

Крім того, за інформацією прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров опікуватиметься ще низкою напрямків, окрім діджиталізації. “Його майбутня посада – віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації України”, – повідомив він.

Джерело: https://www.facebook.com/stefanchuk.official/posts/pfbid02Z28HPN2tVnwTS3oC7pmykVW4cZBso6LydfSBi6dqmUabaE5T3e2Yk5wyJGqHwaF2l