FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Жовтень
2021

Противники Саакашвілі проводять акцію біля стін Руставської в'язниці

Тбілісі. 16 жовтня. ІНТЕРФАКС – Близько двох тисяч громадян Грузії, які постраждали за часів правління екс-президента Михайла Саакашвілі, проводять мітинг біля стін Руставської в’язниці, в якій перебуває Саакашвілі.

"Грузинський народ не допустить, щоб Саакашвілі вийшов із в’язниці. Він – уособлення фашизму, а фашизм у Грузії ніколи не пройде. Людина, яка добровільно виходить із грузинського громадянства, не гідна називатися президентом. Я не хочу говорити про його особисте життя, але його офіційна дружина голландка Сандра Руловс досі є громадянкою Грузії", – заявив на мітингу журналіст, політв’язень за часів правління Саакашвілі Заза Давітая.

Учасники акції у своїх виступах розповідають історії, як за "режиму Саакашвілі" вбивали їхніх близьких, катували, забирали майно.

Серед вимог мітингувальників – довічне ув’язнення Саакашвілі.

Ведучий мітингу Тамаз Молашвілі, брата якого Сулхана Молашвілі, голову Контрольної палати, катували у в’язниці за часів правління Саакашвілі, заявив про необхідність заборони партії "Єдиний національний рух", лідером якої є екс-президент.