FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Вересень
2022

Профільний комітет рекомендує ВР ухвалити в другому читанні законопроєкт, який удосконалить законодавство у сфері міграції

Київ. 23 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Парламентський комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій рекомендує Верховній Раді ухвалити в другому читанні та в цілому законопроєкт №4412, який удосконалює законодавство у сфері міграції.

Як повідомляє сайт Верховної Ради, таке рішення було ухвалено на засіданні комітету.

Законопроєкт спрощує процедуру обміну посвідок на тимчасове проживання в Україні у зв’язку із закінченням терміну їхньої дії та врегулює питання продовження терміну перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, які з об’єктивних причин не мали змоги вчасно це зробити.

Реалізація закону дасть змогу узгодити норми законодавчих актів, що регулюють суспільні відносини у сфері, міграції між собою та з нормами законодавства, які передбачають притягнення осіб до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

Законопроєкт вносить зміни до Кодексу адміністративного судочинства України, законів про Державну прикордонну службу, про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №4412 у першому читанні 14 грудня 2021 року.