FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2022

Продовження та посилення військової допомоги США Україні зростає на тлі указу Путіна про мобілізацію – Єрмак

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що продовження та посилення військової допомоги США Україні зростає на тлі указу президента РФ Володимира Путіна про часткову мобілізацію, повідомила пресслужба глави держави.

"Андрій Єрмак наголосив, що на тлі цього указу російського президента актуальність продовження та посилення допомоги з боку США лише зростає", – наводить пресслужба слова Єрмака, сказані на відеоконференції з членами комітету зі збройних сил Палати представників Конгресу США.

Єрмак зазначив, що для максимально ефективної координації цих процесів налагоджено тісну взаємодію між військово-політичним керівництвом України та США. Також відбувається постійне інформування партнерів про ситуацію на фронті та використання наданої зброї.

За словами голови ОП, рішення, ухвалені вчора керівництвом РФ, ніяк не вплинуть на плани України.

У свою чергу заступник керівника ОП Роман Машовець предметно поінформував конгресменів про нагальні потреби Збройних сил України щодо озброєння та військової техніки.

Як повідомлялося, Путін підписав указ про часткову мобілізацію в РФ, мобілізаційні заходи розпочнуться з 21 вересня, на військову службу призиватимуть громадян, які перебувають у запасі.

Джерело: https://president.gov.ua/news/andrij-yermak-proviv-videozustrich-z-chlenami-komitetu-zi-zb-77937