FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Січень
2021

Проблема зі входом в Apple iCloud вирішилась лише через 36 годин

Багатьох, хто отримав новий пристрій Apple на католицьке Різдво Христове, чекав сюрприз. У користувачів могли виникнути труднощі з активацією і входом в iCloud. Вперше про проблему повідомив ресурс Apple Insider: труднощі почалися 24 грудня приблизно об 11:45 за київським часом.

Майже через 36 годин проблема, схоже, була вирішена. В оновленні статусу на 25 грудня о 23:35 за київським часом проблема вже була позначена як «вирішена». На сторінці стану системи не відображалися проблеми з іншими компонентами служби iCloud або іншими сервісами Apple.

У п’ятницю служба підтримки Apple написала в Твіттері, що обізнана про проблему, і повідомила, що в цей час спостерігається високе навантаження, що впливає на здатність деяких користувачів налаштувати iCloud, після чого запропонувала провести наступну спробу активації через декілька годин. Повідомлення було направлено користувачеві, який намагався налаштувати новий iPad своєї матері і HomePod mini.

До цих пір неясно, наскільки поширена була проблема – Apple ніяк не прокоментувала ситуацію у відповідь на запит журналістів The Verge, спрямований компанії в суботу.