FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

Приватні клініки у Києві відновлюють роботу – дані опитування

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Києві відновлюють свою роботу клініки "Добробут", "Адоніс", "Інто-Сана", "Оксфорд-Медікал", "Ісіда", "Мати та дитина", свідчать дані опитування учасників ринку, проведеного агентством "Інтерфакс-Україна" в столиці.

Згідно з ними, зазначені клініки відкрили більшість своїх відділень: "Ісіда" – три, "Інто-Сана" – чотири, "Оксфорд-Медікал" – 10. При цьому в "Інто-Сана" повідомили, що всі медичні центри клініки відкриті та готові приймати пацієнтів.

У клініках доступні послуги: прийом лікарів, терапевтів, УЗД, комп’ютерна томографія, операції.

В "Ісіді" фахівці приймають пологи за затвердженою ціною. При цьому для бійців ЗСУ та їхніх сімей послуги пологів, спостереження та консультації надають безкоштовно.

Водночас в Ірпені та Броварах медична мережа "Добробут" надаватиме медичну допомогу безкоштовно завдяки підтримці американського фонду International Medical Corps, повідомила компанія.

Також відновлюють роботу онкоклініки "Спіженка" та "Інновація".

Так, у клініці "Спіженка" працює відділення променевої терапії, хіміотерапії, надаються консультативні послуги, частково працює лабораторія. У діагностичному відділенні працює комп’ютерна томографія, проте послуга МРТ поки що не доступна.

"Інновація" відновила роботу у відділеннях хіміотерапії, хірургії, променевої терапії та відділенні діагностики.