FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

ПриватБанк видав 6 млрд грн кредитів агровиробникам на посівну

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державний ПриватБанк (Київ) видав 6 млрд грн кредитування 2,3 тисячам агровиробників на посівну кампанію, повідомила пресслужба банку в суботу.

"Українські агропідприємства та фермери вже отримали 6 млрд грн пільгових кредитів на проведення посівної від ПриватБанку. Фінансування для проведення весняних робіт у рамках Державної програми пільгового кредитування агровиробників надано 2,3 тис. господарств", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, ПриватБанк почав видачу агрокредитів за програмою держпідтримки 24 березня. У рамках програми надаються кредити на суму до 5 млн грн без застави і страхування, а також компенсація процентної ставки, за рахунок якої клієнти оплачують 0% річних з оплатою разової комісії до 1% суми кредиту.

Для отримання кредиту на суму понад 5 млн грн агровиробник додатково повинен надати в заставу сільгосптехніку, яка забезпечить щонайменше 20% суми кредиту.

Згідно зі статистикою Національного банку України, на 1 січня 2022 року за розміром загальних активів ПриватБанк посідав у рейтингу 1-е місце (582,85 млрд грн) серед 71 банку країни.