FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Президент України запустив єдине вікно для збору благодійних пожертв на підтримку України — United24

Президент України запустив єдине вікно для збору благодійних пожертв на підтримку України — United24. Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Міністерство цифрової трансформації України

“Вдячні всьому світу за величезну підтримку та фінансову допомогу, яку люди в кожному куточку планети збирають для України.
United24 — глобальна ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яка поєднує людей з усього світу для допомоги Україні — від урядів країн та міжнародних фондів, від промислових гігантів до фешн-брендів, від зірок кіно та музики до громадських та політичних діячів.

У межах ініціативи створена фандрейзингова платформа https://u24.gov.ua для збору пожертв на підтримку України. Тут кожен може зробити донейт в один клік із будь-якої країни.

Усі зібрані кошти йдуть на офіційні рахунки НБУ, прив’язані до ключових міністерств, які забезпечують прозорий розподіл та звітність.

Допомога буде розподілятися за трьома напрямами:

– Оборона та розмінування
– Гуманітарна та медична допомога
– Відбудова України

Україна знає, на що саме їй потрібна допомога! Зробимо все, щоб пожертви донорів з усього світу розподілялися ефективно та цілеспрямовано.

Переможемо разом!”