FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Жовтень
2021

Президент у День захисників і захисниць України вшанував пам'ять загиблих за незалежність

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський у День захисників і захисниць України взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих за незалежність, яка відбулася на Михайлівській площі в Києві.

"Глава держави поклав квіти до Стіни пам’яті загиблих за нашу країну. Було оголошено хвилину мовчання, після чого військовий оркестр виконав Державний гімн України. Воїни почесної варти салютували шістьма залпами", – повідомляє прес-служба президента вранці в четвер.

У церемонії також взяли участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, міністр оборони України Андрій Таран, головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний та заступник керівника Офісу президента Роман Машовець.

Крім того, на Михайлівській площі президенту продемонстрували зразки сучасного озброєння та військової техніки: засоби розвідки, засоби управління та зв’язку, ударні та вогневі засоби, зокрема ракетний комплекс "Нептун", ПТРК "Стугна", багатоцільову роботизовану платформу Agema, багатоцільову роботизовану платформу з ударним модулем РСВК-М, безпілотну роботизовану платформу Scorpio-2, ударні безпілотні авіаційні комплекси ST-35 "Грім" та Skyfist.