FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

22
Вересень
2021

Президент Польщі на Генасамблеї ООН заявив про несправедливе ставлення країн півночі Європи до України

Київ. 22 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент Польщі Анджей Дуда вважає несправедливим ставлення до України країн, причетних до реалізації проекту газопроводу "Північний потік-2".

"Біля кордону з Польщею відбуваються трагічні події, про які – у мене склалося враження – людство, здається, забуло… В Європі після Другої світової війни, в 21 столітті, Україна зазнала вторгнення. Як відреагував багатий Північ на цю трагедію боротьби українського народу за незалежність? Це було будівництво величезного газопроводу "Північний потік-2", яким російський газ піде до Західної Європи, що принесе агресору ще більше мільярдів та повну безпорадність або навіть байдужість до того факту, що Україна наразі перебуває у ще більшій небезпеці", – сказав Дуда під час загальних дебатів на 76-й сесії Генеральної асамблеї ООН.

Глава Польської держави зазначив, що недавно брав участь у саміті "Кримської платформи" в Києві і був одним із небагатьох лідерів держав "багатої Півночі". "Я шукав там тих, хто побудував та схвалив будівництво газопроводу "Північний потік-2", але не знайшов", – наголосив Дуда.

Джерело: https://prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,1400,wystapienie-prezydenta-w-debacie-generalnej-76-sesji-zo-nz.html