FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

09
Лютий
2021

Представлений дивний ноутбук Aurora 7 з сімома дисплеями і всього лише 1 годиною автономної роботи

Ноутбук Aurora 7, здається, матеріалізувався прямо з уяви голлівудського творця реквізиту, що працює над низькопробним фільмом про хакерів. Але через сім складних екранів малоймовірно, що хтось дійсно зможе використовувати цього монстра в якості портативного пристрою. Це переносна компактна робоча станція-трансформер призначена для тих, кому потрібно багато екранів, а місця для додаткових моніторів немає.

Aurora 7, створений британською компанією Expanscape, поки є лише прототипом (як видно з активного використання деталей, надрукованих на 3D-принтері), але якщо подібне диво техніки зацікавить досить широке коло людей, то напевно в перспективі такий апарат може бути випущений в якості комерційного продукту.

Ноутбук оснащений настільним процесором Intel Core i9-9900K, 64 Гбайт оперативної пам’яті DDR4 і відкритою серією NVIDIA GTX 1060. Також Aurora 7 поставляється з 2-Тбайт жорстким диском і додатковим SSD на 2,5 Тбайт, а також з усіма портами, які можуть коли-небудь знадобитися для додаткового розширення можливостей робочої станції.

Але ключова особливість, звичайно, – складна мозаїка екранів, яка включає в себе чотири 17,3-дюймових РК-дисплея з роздільною здатністю 4K (3840 × 2160 пікселів) – два в портретному режимі і два в альбомному. Також є три більш компактних 7-дюймових екрани – всі з роздільною здатністю 1920 × 1200 пікселів (один з них розташований в упорі для зап’ясть).

Можливо, ще більш вражаючим є те, що всі ці екрани спроектовані так, щоб складатися один на одного, надаючи можливість переносити пристрій в сумці, немов звичайний ноутбук. Правда, слово «звичайний» ніяк не підходить – товщина сягає 4,3 дюймів (11 см), а маса – майже 12 кг! Творці Aurora 7 сподіваються зменшити масу до 10 кг, коли рішення буде доведено до розуму, але навряд чи це рішення підійде для того, щоб носити його на роботу і назад щодня. Це все ж стаціонарна машина з можливістю перенесення. Але є тут і батарея, навіть дві – для ноутбука і дисплеїв, але час автономної роботи поки що становить лише 1 годину.

На даний момент Aurora 7 існує тільки у вигляді прототипу, але споживачі, які гостро потребують такої машині, можуть купити її у Expanscape. Однак компанія не тільки не публікує інформацію про ціну, але і вимагає підписання угоди про нерозголошення: покупець повинен зберігати мовчання про те, скільки грошей він фактично заплатив за свою єдину в своєму роді мобільну робочу станцію. Прототипи завжди коштують більше, ніж готова для вільного продажу версія пристрою, особливо з урахуванням часу і грошей, які потрібно затратити на проектування і створення окремих деталей в одиничних екземплярах. І навіть якщо Aurora 7 колись надійде на ринок, не варто сподіватися, що ціна ноутбука буде хоч скільки-небудь близька до розумної.