FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

29
Травень
2021

Представлені повністю бездротові навушники Oppo Enco Free2 з активним шумозаглушенням і ціною $95

Китайська компанія Oppo офіційно представила повністю бездротові навушники (TWS) погружного типу Enco Free2, які надійдуть у продаж в перших числах червня: придбати новинку можна буде за орієнтовною ціною 95 доларів США.
Конструкція модулів-вкладишів передбачає наявність досить довгої «ніжки». Сертифікація IP54 вказує на захист від пилу, вологи та поту.
У новинці реалізована система активного шумозаглушення Active Noise Cancellation (ANC): стверджується, що вона здатна справлятися з усуненням небажаних звуків гучністю до 42 дБ.
Навушники розроблені в партнерстві з Dynaudio, відомим датським виробником акустичних систем класу High-End для будинку, професійних студій та автомобілів.
Система шумозаглушення може функціонувати в режимі Transparency Mode, який дозволяє чути певні звуки навколишнього середовища. Мінімальна затримка при передачі сигналу становить 47 мс, що забезпечує відмінний відгук у іграх.
Заявлений час автономної роботи на одній зарядці акумуляторної батареї досягає 6,5 години при вимкненому шумозаглушенні і 4,0-4,5 години з шумозаглушенням. Зарядний футляр дозволяє довести час прослуховування музики максимум до 30 годин.