FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Вересень
2021

Правоохоронці здійснюють обшуки в корпорації "Київавтодор" та в КП "Київавтошляхміст"

Київ. 15 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Столичні правоохоронці в рамках виконання постанов слідчого судді здійснюють санкціоновані обшуки в службових приміщеннях комунальної корпорації "Київавтодор", комунального підприємства "Київавтошляхміст", а також у десяти районних шляхово-експлуатаційних управліннях столиці.

"Слідчі дії відбуваються в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом привласнення та розтрати коштів бюджету міста Києва за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України", – йдеться в повідомленні Київської міської прокуратури.

У ньому наголошується, що під час зазначених обшуків співробітники правоохоронних органів вилучають документи, що стосуються закупівель, здійснених за рахунок коштів столичного бюджету, а також відомостей про витрати комунальних підприємств.

Серед них відомості, що стосуються придбання та встановлення обмежувальних антипаркувальних стовпчиків, які не відповідають технічним характеристикам та були закуплені в один період часу з різницею у вартості у понад 700 грн за одиницю, попри ідентичність цих виробів; завищення комунальними підприємствами обсягів витрат матеріальних цінностей (солей, піско-соляної суміші, паливно-мастильних матеріалів); списання палива на транспортні засоби, які фактично не використовувалися; використання комунального автотранспорту в особистих цілях та надання його в користування третім особам з метою одержання неправомірної вигоди; незаконного працевлаштування та здійснення виплат заробітної плати працівникам, які фактично не працювали, а також за іншими фактами привласнення.

"Слідчі дії в кримінальному провадженні тривають", – резюмують правоохоронці.