FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Правоохоронці передали в управління АРМА понад 3 млн грн коштів російській компанії

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Подільська окружна прокуратура Києва спільно з правоохоронцями передала в управління Національному агентству з розшуку та управління активами, отриманими злочинним шляхом (АРМА) кошти компанії-резидента РФ на суму понад 3 млн грн, повідомляється в телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України в суботу.

"За даними слідства, в Києві провадить свою діяльність ТОВ "Росатом Східна Європа", кінцевим бенефіціарним власником якої є державна структура, підконтрольна уряду РФ. У рамках розслідування кримінального провадження за фактами привласнення або заволодіння майном та фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 110-2 КК України) банківські рахунки компанії заарештовані, а кошти, розміщені на них у розмірі понад 3 млн грн, передані в управління АРМА", – йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Подільського управління столичної поліції за матеріалами Головного управління СБУ в Києві та Київській області.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/4016