FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Березень
2023

PR-менеджер/ка проєктів

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ
ГО “Агенція змін “Перспектива” вісім років активно впроваджує медичну реформу, підтримує прийняття рішень на національному рівні та практичні заходи в регіонах, проводить роботу з об’єднаними територіальними громадами щодо супроводу реалізації стратегій розвитку медицини в громадах, управління медичними закладами та впровадження механізмів нагляду за діяльністю медичних підприємств.

Фокус діяльності за поточними проєктами в сфері громадського здоров’я: розбудова спроможності громад у сфері планування та реалізації проєктів, орієнтованих на здоров’я населення. Діяльність базується на підходах Маніфесту здорового суспільства (www.health-manifest.online) та результатах досліджень попередніх проєктів.
Проєкти реалізуються за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Основне завдання PR-менеджера/ки проєктів – донесення ключових меседжів проєктів до цільових аудиторій та широкого загалу через висвітлення подій за проєктами.

ОБОВ’ЯЗКИ
– Реалізація завдань комунікаційної складової проєктів відповідно до вимог грантодавця: інформаційний та медіа супровід; робота зі ЗМІ; підготовка прес-релізів, прес-анонсів, новин; організація коментарів та інтерв’ю експертів, учасників проєктів для ЗМІ; ведення сторінок організації та ХЕГ у соціальних мережах.
– Супровід заходів за проєктами (Ярмарок здоров’я, конкурс соціальних ініціатив в цільових громадах, навчальні семінари, конференція, соціологічне дослідження, навчальний візит в Німеччину).
– Виїзди в цільові громади для супроводу заходів, консультування громад щодо комунікаційних проєктних заходів.
– Участь у релевантних обговореннях робочої групи проєкту.
– Розробка технічного завдання на створення комунікаційних матеріалів, лендінгу.
– Координація діяльності зі створенні інформаційних, промоматеріалів, відеороликів, фотоматеріалів, лендінгової сторінки проєкту.
– Створення комунікаційного звіту для грантодавця.

ВИМОГИ
– досвід роботи у сферах PR, журналістики тощо
– досвід роботи в проєктах в сфері охорони здоров’я буде перевагою
– досконале знання української ділової мови
– володіння англійською мовою
– відмінні навички письмового та усного спілкування
– навички співпраці зі ЗМІ, написання статей, підготовки презентацій, роботи в соціальних мережах, роботи з фото та відеофайлами
– вміння налагоджувати комунікацію, готувати та презентувати інформацію, формулювати меседжі
– розуміння завдань громадського здоров’я, ідей здорової громади
– наявність мережі контактів для реалізації комунікаційної складової проєкту (фото-, відеозйомка, дизайн, виготовлення промоматеріалів, SMM тощо)

УМОВИ
– контрактування як ФО-П, платник єдиного податку, 3 група
– робота в м. Київ
– виїзди в громади проєктів: Бучанська МТГ, Сквирська МТГ (Київська обл.), Корецька МТГ (Рівненська обл.), Межівська СТГ ( Дніпропетровська обл.), Помічнянська МТГ ( Кіровоградська обл.), Мукачівська МТГ (Закарпатська обл.)
– гнучкий графік роботи
– можливість працювати частково дистанційно

На електронну пошту [email protected] з темою PR-менеджер/ка проєктів надсилайте:
– резюме
– інформацію щодо очікуваної вартості зазначених послуг (у тексті листа або окремим файлом)
– документи, які підтверджують право на здійснення відповідної діяльності та/або надання послуг (усі надані документи повинні мати чітке зображення та мають бути чинними на момент розгляду): актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку.

Кінцевий термін прийому документів: 29 березня 2023 року, 14:00.