FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

09
Березень
2023

Повідомлено про підозру "злодію в законі" Бадрі Кутаїському – МВС

Київ. 9 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Злодію в законі на прізвисько Бадрі Кутаїський, “смотрящему за общаком” РФ, повідомлено про підозру за участь у так званій сходці, повідомляє МВС України.

“Він також є “смотрящим” за злодійським “общаком” Росії. За допомогою телефонного зв’язку він разом з іншими “злодіями в законі” брав участь у злочинному зібранні”, – йдеться в повідомленні МВС у телеграм-каналі в четвер.

У повідомленні зазначається, що оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції продовжують збирати матеріали стосовно представників криміналітету, які організували та були присутні на так званій сходці.

“Поліцейські отримали відповідні докази щодо 58-річного уродженця РФ, якого “коронували” в Краснодарі у 25-річному віці. Згідно з матеріалами слідства Бадрі Кутаїський був учасником злочинного зібрання, де разом із злодіями в законі на прізвиська Умка, Лаша Сван та іншими особами ухвалив рішення щодо призначення “смотрящого” за “общаком” в Одеській області”, – інформують у МВС.

Джерело: https://t.me/mvs_ukraine/23859