FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Посольство Угорщини обурене заявами Данілова та очікує пояснень від компетентних керівників України

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Посольство Угорщини в Україні обурене заявами секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексія Данілова щодо того, що Угорщина була заздалегідь попереджена Росією про напад на Україну, і очікує пояснень від компетентних керівників України.

"Посольство Угорщини в Україні обурене заявами секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексія Данілова, які він зробив 2 травня 2022 року під час телевізійного марафону щодо нашої батьківщини. Ці твердження про Угорщину містять обвинувачення, які є хибними та необґрунтованими, а також розпалюють ненависть проти угорського народу та Угорщини в українській громадській думці, яка страждає від війни", – йдеться у заяві посольства у фейсбуці у вівторок.

У відомстві закликали Данілова відкликати свої заяви.

"Ми рішуче відкидаємо і засуджуємо брехливий наклеп, який прозвучав проти Угорщини, а також наміри, що стоять за ними. Ми також закликаємо пана Данілова відкликати свої заяви!" – наголосили у посольстві.

Угорське дипломатичне представництво зазначило, що очікує пояснень від компетентних керівників України, як вони уявляють формування двосторонніх та добросусідських відносин у майбутньому у світлі сказаного.

"Оскільки це не перший випадок, коли окремі представники керівництва України висловлюються так про Угорщину, яка є членом НАТО та ЄС, і яка вже багато разів доводила свою підтримку та солідарність із Україною, наше посольство очікує пояснень від компетентних керівників України, як вони уявляють формування наших двосторонніх та добросусідських відносин у майбутньому у світлі сказаного", – наголошується у заяві.

Раніше секретар РНБО України Олексій Данілов повідомив, що Росія заздалегідь попередила Угорщину про напад на Україну. "Вона чомусь вважала, що може забрати частину своєї території. Та країна, яка так поводилася – подивимося, які наслідки будуть після цієї війни для цієї країни", – сказав він.

Джерело: https://www.facebook.com/HunEmbassy.Kyiv