FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку всієї Східної Європи – голова ГУР Міноборони Буданов

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американсько-українська військова співпраця важлива для безпеки всього східноєвропейського регіону, заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов за результатами робочого візиту до США.

"Той рівень військово-технічної співпраці, який демонструють Україна й США, зміцнює безпеку східноєвропейського простору та є не менш важливим за інші фронти вільних демократичних суспільств, що протистоять новітнім гібридним викликам, зокрема і з боку правлячого режиму Росії", – наводить слова Буданова прес-служба ГУР Міноборони на сторінці у Facebook.

За словами Буданова, сьогодні американсько-українська співпраця у секторі безпеки та оборони, зокрема й військової розвідки, вийшла на якісно новий рівень, і є двостороннє усвідомлення тих безпрецедентних викликів, які переживає Україна та вся демократична спільнота світу.

Начальник ГУР також зазначив, що керівництво української держави та Міністерство оборони України високо оцінюють фундаментальний внесок США у стримування гібридної агресії з боку РФ, а також активну участь у реформуванні українського сектора безпеки та оборони.

"Без незалежної і стійкої української держави не буде надійного безпекового середовища не лише на східноєвропейському просторі, а й в усій Європі. Тому посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку також всієї Східної Європи. Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією", – додав Буданов.

Джерело: https://www.facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine/posts/2255556357919407