FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Вересень
2021

Пошук причетних до пошкодження прикордонного знака на кордоні з Білоруссю триває – Держприкордонслужба

Київ. 15 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Пошук причетних до пошкодження прикордонного знака на кордоні з Білоруссю триває, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"З білоруською стороною проведено прикордонно-представницьку зустріч. Під час зустрічі білоруська сторона не зазначала претензій чи обвинувачень на адресу українських прикордонників. Пошук причетних до цього осіб триває", – сказав Демченко агентству "Інтерфакс-Україна" у середу.

Він розповів, що пошкоджений прикордонний знак на кордоні з Республікою Білорусь виявив прикордонний наряд Луцького загону ДПСУ. За словами Демченка, про цю ситуацію одразу було повідомлено прикордонникам сусідньої країни та співробітникам поліції.

"Характер пошкодження свідчив про можливе застосування мисливської рушниці. Водночас характер місцевості, болотисто-чагарникова, унеможливлює піший рух осіб у цій місцевості, і ознак перебування осіб біля прикордонного знака не виявлено. Однак знак розташований поруч із каналом, який з’єднує озера цієї місцевості, тому не виключається, що пошкодження могли здійснити порушники, які проходили ним на човні", – пояснив речник.

Демченко зазначив, що під час перевірки на місцевості використаних гільз від мисливської зброї не виявлено.

Раніше Державний прикордонний комітет Республіки Білорусь повідомив, що білоруський прикордонний знак був обстріляний із території України. У відомстві зазначили, що інцидент стався 11 вересня на ділянці Пінського прикордонного загону.