FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Вересень
2021

Політолог Фесенко про відео з дачею хабара "нардепу Леросу": Це всього лише епізод "війни компроматів"

Київ. 13 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Поява в інформаційному просторі відеозапису, на якому людина, схожа на народного депутата Гео Лероса, отримує пакет із грошима, є черговим епізодом війни компроматів, яка триває в українській політиці, вважає політолог Володимир Фесенко.

"Одна з особливостей нашої політики – це війна компроматів із використанням записів телефонних розмов, а іноді й відеофайлів. Як виявилося, в цій війні "бумеранг може повертатися". Півтора роки тому нардеп Гео Лерос прославився відеокомпроматом, який він нібито отримав від якогось анонімного джерела. І ось тепер відеокомпромат з’явився проти самого Гео Лероса", – написав Фесенко у Facebook у понеділок.

Він зазначив, що не може ручатися ні за достовірність зазначеного відео, ні за його автентичність. "Для мене це лише епізод війни компроматів, а ситуацію з Леросом нехай перевіряють компетентні органи", – наголосив політолог.

Фесенко додав, що ця ситуація є "великим простором для різноманітних конспірологічних версій".

"Вкотре підтверджується одна із закономірностей української політики: на кожного "компроментера" знайдеться свій компромат, або на кожного розповсюджувача компромату знайдуть компромат проти нього", – резюмував Фесенко.

Раніше в одному з українських Telegram-каналів було оприлюднено відео, на якому людина, схожа на народного депутата Гео Лероса, отримує пакет, імовірно, з грошима. Пізніше зазначений відеозапис на своїй сторінці у Facebook оприлюднив також нардеп Юрій Камельчук (фракція "Слуга народу").

Джерело: https://www.facebook.com/100001955660153/posts/6177722422302885/?d=n

https://www.facebook.com/810350552343388/posts/4693346554043749/