FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Вересень
2021

Поліція вивчає відеозапис розмови за участю народного депутата

Київ. 13 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Відео з участю ймовірно народного депутата Гео Лероса, яке було поширене в мережі Інтернет у понеділок, буде долучено до матеріалів кримінального провадження, повідомив відділ комунікації поліції Києва.

"Сьогодні в мережі було опубліковано відео нібито з участю народного депутата: на ньому він з невідомими обговорює можливі протиправні дії щодо себе, щоб привернути увагу до своєї діяльності, а також отримує пакет із грошима", – наголошується в повідомленні.

Правоохоронці долучать вказане відео до матеріалів кримінального провадження, ретельно вивчать його, проведуть необхідні слідчі дії та експертні дослідження.

Як повідомлялося, на одному з українських Telegram-каналів у понеділок було оприлюднено відео, на якому людина, схожа на народного депутата Гео Лероса, отримує пакет імовірно з грошима. Пізніше зазначений відеозапис на своїй сторінці в Facebook оприлюднив також нардеп Юрій Камельчук (фракція "Слуга народу").

Пізніше в Державному бюро розслідувань заявили, що дії зображеної на відео особи можуть бути кваліфіковані за ч.1 ст.14 (підготовка до злочину) і ч.2 ст.384 КК України (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу).

Про це Бюро поінформувало Офіс генерального прокурора для надання правової оцінки та внесення інформації в ЄРДР.