FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Жовтень
2021

Поліція Огайо провела розслідування після того, як чоловіка, котрий кричить «у мене параліч нижніх кінцівок», витягли з машини

Поліція США розслідує відео, на якому поліцейські витягують чорношкірого чоловіка з машини, який постійно кричить: «У мене параліч нижніх кінцівок».

Кадри з телекамери показують, як поліцейські зупиняють Кліффорда Оуенсбі в Дейтоні, штат Огайо, в минулому місяці і просять його вийти з машини, щоб вони могли знайти в ній наркотики.

39-річний Оуенсбі відмовляється, кажучи, що він не користується ногами.

Поліцейські наполягають на тому, щоб він вийшов, а потім витягують його з машини за волосся і руки, коли він кличе на допомогу.

Департамент поліції Дейтона заявляє, що в даний час розслідує інцидент, що стався 30 вересня.

Влада каже, що поліцейські зупинили пана Оуенсбі, тому що він їхав з дому, підозрюваного в причетності до наркотиків. Поліція повідомляє, що вони знайшли в машині сумку з грошима, що містить 22 450 доларів.

Містеру Оуенсбі не було пред’явлено звинувачень у злочинах, пов’язаних з наркотиками.

Під час інциденту пан Оуенсбі неодноразово відмовляє в проханнях вийти з машини, хоча офіцери кажуть, що допоможуть йому.

Містер Оуенсбі просить офіцера зателефонувати в «білій сорочці», маючи на увазі начальника.

«Ось у чому справа, я спершу тебе витягну», – відповідає офіцер.

У міру того як його розчарування посилюється, він говорить: «Ви можете співпрацювати і вийти з машини, або я витягну вас з машини. Ви бачите тут два варіанти?»

Мер Дейтона Нен Уейл назвала відзнятий матеріал «дуже тривожним».

Групи цивільних прав кажуть, що вони також вивчають цей інцидент.

«Витягати цю людину, що страждає паралічем нижніх кінцівок за волосся з машини – абсолютно неприйнятно, нелюдяно і погано висвітлює наше велике місто Дейтон, штат Огайо», – сказав Деррік фовард з місцевої Національної асоціації сприяння розвитку кольорових людей.

Людина з паралічем нижніх кінцівок не може довільно рухати нижніми частинами тіла.

Деякі захищали дії офіцерів.

Джером Дікс, президент Дейтонської братської поліцейської ложі 44, сказав, що вони «слідували закону, своїй підготовці і політиці відомства».

«Іноді арешт людей, які не підкорюються, недобре, але це необхідна частина правоохоронних органів для підтримки громадської безпеки», – сказав Дікс Dayton Daily News.