FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Квітень
2023

Подоляк про вибух у кафе в Санкт-Петербурзі: "Питання, коли внутрішній тероризм стане інструментом внутрішньої політичної боротьби в РФ було питанням часу"

Київ. 2 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Питання, коли внутрішній тероризм стане інструментом внутрішньої політичної боротьби в РФ було питанням часу, заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

“У Росії починається… Павуки поїдають один одного в банку. Питання “Коли внутрішній тероризм стане інструментом внутрішньої політичної боротьби?” у країні закручених гайок було питанням часу, як прорив дозрілого гнійника. Рф чекають незворотні процеси і Смута 2.0. А нам своє робити”, – написав він у мікроблозі твіттер.

Раніше в МВС РФ повідомили про вибух у кафе на Університетській набережній у Санкт-Петербурзі, унаслідок чого є постраждалі й один загиблий.

“У поліцію Василєострівського району надійшла інформація про те, що в кафе на Університетській набережній, будинок 2,5 стався вибух. Унаслідок інциденту одна людина загинула, нею виявився військовий кореспондент Владлен Татарський. 16 осіб постраждали, їх оглядають медичні працівники”, – повідомили в пресцентрі МВС по Санкт-Петербургу і Ленінградській області в неділю.

Також раніше про подію “Интерфаксу” повідомили представники екстрених служб.

Джерело: https://twitter.com/Podolyak_M/status/1642571186293858304?fbclid=IwAR36o8pUUbbhrnef099_Cd2RJOAMCLIMJzPC1BSkglKRGFEVTpx8SmdcDbs