FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Листопад
2021

Початок протиаварійних робіт Гостиного двору в Києві запланований на початок грудня 2021 року-Ткаченко

Київ. 23 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявляє, що початок протиаварійних робіт Гостиного двору в Києві запланований на початок грудня 2021 року.

"Як ви знаєте, ми розпочинаємо відновлення Гостиного двору з двох паралельних процесів. Це термінові протиаварійні роботи та розробка концепції майбутнього простору Гостиного двору. Вперше в Україні історичне місце відреставрують з урахуванням потреб сучасних містян. Ідеться не лише про ремонт будівлі Гостиного двору, а й про нове життя всієї Контрактової площі", – написав Ткаченко в Telegram-каналі.

За його словами, старт протиаварійних робіт запланований на початок грудня поточного року.

"У співпраці з громадською організацією "Урбанина" ми хочемо розробити дорожню карту реставрації й розвитку Гостиного двору та простору навколо нього. Попередньо час на обговорення концепції Гостиного двору – 3 місяці", – заявив міністр.

За його словами, термін буде розділений на дві частини: підготовка до проведення проектного семінару та проведення проектного семінару, публічна презентація напрацювання, збір відгуків і зауважень щодо проектних гіпотез.

"Далі фіналізуємо проектну гіпотезу. Створимо схему функціонування території навколо будівлі та схеми-моделі наповнення і функціонування першого та другого поверху будівлі Гостиного двору. Після – презентуємо концепцію майбутнього Гостиного двору", – повідомив Ткаченко.

Джерело: https://t.me/otkachenkokyiv/1004