FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Березень
2023

Південна Корея наступного тижня скасує обов'язкове носіння масок у громадському транспорті

Київ. 15 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Південна Корея в понеділок скасує обов’язкове носіння масок у транспорті, відновить міжнародне пасажирське поромне сполучення з Китаєм, яке було припинене в січні 2020 року, повідомляє “Ренхап”.

“З моменту коригування вимог до носіння масок 30 січня ситуація з COVID-19 стабілізувалася, реєструють зниження кількості середньодобових вірусних інфекцій на 38%, кількості нових тяжкохворих пацієнтів – на 55%”, – заявив заступник міністра внутрішніх справ країни Хан Чан Соп на урядовій нараді з реагування на COVID-19.

Водночас заступник міністра додав, що носіння масок “активно рекомендоване користувачам громадського транспорту в годину пік, групам високого ризику і тим, хто має симптоми захворювання”.

Раніше, 30 січня, уряд Південної Кореї скасував обов’язкове носіння масок усередині приміщень.

Наразі носіння медичної маски обов’язкове в громадському транспорті, включно з автобусами, метро і таксі, а також у лікарнях, аптеках та інших закладах підвищеного ризику, як-от будинки для людей похилого віку.

Отже, вимога обов’язкової наявності маски збережеться лише для медичних закладів і аптек. Однак аптеки у відкритих громадських місцях, таких як магазини або залізничні вокзали, будуть звільнені від цієї вимоги, уточнює агентство.

Заступник міністра внутрішніх справ також заявив, що з понеділка уряд поступово відновить міжнародне пасажирське поромне сполучення між Південною Кореєю і Китаєм, яке було припинене в січні 2020 року.

За весь час пандемії COVID-19 у країні зареєстровано 30 млн 662 тис. 229 випадків зараження, 34 тис. 131 особа померла.