FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

09
Лютий
2021

Підключитися до супутникового інтернету Starlink тепер можуть всі бажаючі, але місця поки обмежені

Близько трьох місяців минуло з тих пір, як компанія Ілона Маска (Elon Musk) SpaceX приступила до бета-тестування супутникового інтернету Starlink і залучила до цього процесу більш ніж 10 тис. користувачів. Тепер же стало відомо, що компанія відкрила прийом попередніх замовлень на підключення до мережі Starlink для всіх бажаючих.

Залишити заявку на підключення до супутникового інтернету SpaceX можна на сайті сервісу. «Starlink в даний час доступний для обмеженого числа користувачів в кожній зоні покриття. Замовлення будуть виконуватися в порядку черги», – йдеться в повідомленні компанії.

Таким чином, зацікавлені в підключенні до супутникового інтернету SpaceX люди можуть замовити комплект Starlink за $ 499. Що стосується вартості сервісу, то на даному етапі вона дорівнює $ 99 в місяць. Сам же комплект Starlink включає в себе спеціальний термінал для прийому сигналу, Wi-Fi-маршрутизатор, а також сполучні кабелі і кріплення, тобто все, що буде потрібно для підключення до мережі.

Примітно, що бажають підключитися до Starlink люди, які проживають за межами зон покриття мережі, також можуть залишити заявку на підключення. З таких клієнтів SpaceX буде стягувати тільки частину плати за резервування послуги, а повністю вона спишеться тільки тоді, коли послуга стане доступна і комплект Starlink відправиться до замовника. Це трапиться після того, як компанія розширить зону покриття протягом цього року.

«Під час бета-тестування користувачі можуть очікувати, що швидкість з’єднання буде варіюватися від 50 до 150 Мбіт / с, а рівень затримок складе від 20 до 40 мс в більшості місць протягом наступних декількох місяців у міру того, як ми покращуємо систему Starlink. Також будуть короткі періоди повної відсутності з’єднання. У міру того, як ми запускаємо більше супутників, встановлюємо більше наземних станцій і покращуємо супутнє програмне забезпечення, швидкість передачі даних і час безвідмовної роботи зростуть, а час затримки скоротиться», – йдеться в повідомленні SpaceX.

Нагадаємо, компанія SpaceX має намір надавати послуги широкосмугового доступу в інтернет на основі супутникової мережі, побудованої з великої кількості маленьких апаратів. До теперішнього моменту SpaceX вивела на навколоземну орбіту більше 1050 супутників, тоді як вся мережа буде складатися з більш ніж 11 тис. апаратів. Варто відзначити, що крім надання доступу в інтернет SpaceX планує протестувати мережу Starlink на можливість використання в інтересах армії США.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *