FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

12
Жовтень
2021

Підготовка до зустрічі глав МЗС країн "нормандської четвірки" триває – Пєсков

Москва. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС – Підготовка до зустрічі учасників "нормандського формату" щодо ситуації на сході України триває, але говорити про дату проведення поки що рано, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Ви знаєте, що вчора була телефонна розмова, Путін говорив із Меркель і Макроном. Вони домовилися активізувати роботу в плані підготовки зустрічі (у "нормандському форматі" – ІФ). Вони домовилися провести консультації в межах "нормандської четвірки" на рівні міністрів закордонних справ, потрібно ще узгодити час", – сказав Пєсков у вівторок журналістам.

За його словами, "робота триває, але похвалитися особливо нічим у плані виконання ні Мінська, ні Парижа (Мінських і Паризьких домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі)".

Відповідаючи на уточнювальне запитання про можливість зустрічі президента Росії Володимира Путіна і президента України Володимира Зеленського в межах "нормандського формату" або двосторонньої зустрічі, і чи є в цьому різниця, Пєсков сказав: "Це не одне й те саме. Тут (у "нормандському форматі") порядок денний абсолютно зрозумілий, він окреслений Мінським комплексом заходів, навколо якого триває робота".