FOLLOW US ON SOCIAL

Підбито підсумки роботи Міністерства молоді та спорту в 2020 році

“2020 став справжнім переломним моментом, коли все до чого ти звик – змінилося на 360 градусів. З початку березня ми зіткнулися з пандемією, яка зупинила нашу спортивну та молодіжну галузь, але ми не покладали руки і постійно рухалися вперед», – зазначив Міністр Вадим Гутцайт на сайті міністерства і в соціальних мережах, коментуючи підсумки роботи в минулому році.

За його словами, “знаковою подією стало проведення 36-го чемпіонату Європи з художньої гімнастики в самому серці нашої країни – в Києві. Українські грації завоювали 6 нагород: три золота, два срібла і бронзу. Чудовий результат показала наша гімнастка Поліна КАРИКОМ, яка завоювала золоту медаль і посіла перше місце в індивідуальній вправі з м’ячем серед юніорів.

Міністр наголосив на досягненнях українських боксерів, які завоювали 20 нагород на юніорському чемпіонаті Європи в місті Софія, Болгарія. Чемпіонами за підсумками фінальних поєдинків стали Віталій Грабовський, Олександр Яровий, Олексій Бокле, Олександр Балабін та Вероніка накотить.

Крім того, були відзначені успіхи збірної України зі спортивної гімнастики на чемпіонаті Європи, який проходив у турецькому Мармарисі. “У підсумку, українці за чотири дні змагань виграли 15 нагород і посіли перше загальнокомандне місце в загальному медальному заліку. Ігор Радівілов виграв золоту нагороду в опорному стрибку, а Ілля Ковтун тричі піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу за показові кращі результати.

Не без уваги залишилася збірна України, яка отримала 11 медалей на індивідуальному Кубку світу з боротьби! З них більшу кількість медалей завоювала наша жіноча збірна “.

Міністр також згадав успішний виступ українських біатлоністів на чемпіонаті світу в італійському Антхольц-Антерсельві, “де наша жіноча збірна змогла другий рік поспіль завоювати бронзові медалі в естафеті на головному старті сезону. Нагороди отримали Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Віта Семеренко та Олена Підгрушна. А в Раубічі, що в Білорусі, в рамках чемпіонату Європи з біатлону наша збірна отримала чотири нагороди: одне золото, одне срібло та дві бронзи. За золотими медалями на п’єдестал пошани піднімалася естафетна четвірка: Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима, Дмитро Підручний. Олена Підгрушна завоювала срібло в суперспринті серед жінок. У тому ж суперспринті, але вже серед чоловіків, бронзу отримав Дмитро Підручний. Ще одна бронзова медаль в активі Анастасії Меркушино і Руслана Ткаленко в одиночній змішаній естафеті “.

Окремо відзначена перемога Олексія Новікова в боротьбі за титул «Найсильніша людина планети-2020». Так, зокрема “24-річний стронгмен виявився наймолодшим атлетом в світі, який завоював титул найсильнішого, встановивши новий рекорд світу, який був занесений в Книгу рекордів Гіннеса”.